O firmie

Firma Vesta Zarządzanie Nieruchomościami świadczy usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami mieszkalnymi i usługowymi, administrowania budynkami wspólnotowymi, prowadzenia zarządu nieruchomością wspólną, doradztwa w zakresie ustawy o własności lokali, prowadzenia księgowości dla wspólnot mieszkaniowych.

Po latach pracy w firmach zarządzających nieruchomościami postanowiłyśmy wspólnie poprowadzić działalność w której będziemy mogły stworzyć w pełni dopracowaną ofertę, skierowaną głównie do wspólnot mieszkaniowych. Jesteśmy firma młodą, dynamicznie rozwijającą się dla której każdy nowy klient jest bardzo ważny. Najistotniejsze jest dla nas zindywidualizowane podejście do każdego klienta i jego potrzeb.

W zarządzanych nieruchomościach dążymy do usprawnienia ich funkcjonowania oraz efektywnego wykorzystywania dostępnych środków finansowych w celu poprawy ich stanu technicznego.

Zakres naszych kompetencji określacie Państwo w umowie o administrowanie, którą podpisujemy w momencie wyboru naszej firmy jako administratora Waszej nieruchomości.

W zakładce oferta, przedstawimy Państwu proponowany, szczegółowy zakres czynności wykonywanych przez administratora. Opracowany on został na podstawie przepisów prawa oraz własnego doświadczenia. Czynności te mogą ulec zmianie w wyniku Państwa sugestii i wymogów oraz ewentualnej zmiany uwarunkowań prawnych.

Chcemy podkreślić fakt, iż jako Członkowie Wspólnoty Mieszkaniowej jesteście Państwo właścicielami i gospodarzami nieruchomości. To Wy, macie decydujący i niepodważalny wpływ na podejmowane decyzje. Administrator służy natomiast swoją wiedzą i doświadczeniem oraz proponuje odpowiednie rozwiązania.

Swoje działania opieramy na sprawdzonych i doświadczonych podwykonawcach z zakresu m.in.: sprzątania, pielęgnacji zieleni, bieżącego utrzymania i konserwacji nieruchomości wspólnej (budowlanej, elektrycznej, hydraulicznej), konserwacji kotłowni. Jeżeli są Państwo zadowoleni ze swoich dotychczasowych usługodawców chętnie będziemy kontynuować z nimi współpracę.

Właściciele

Iwona Pragnąca

Inżynier ekonomii, administrator nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem – praca na samodzielnym stanowisku przy obsłudze nieruchomości deweloperskich na terenie miasta Wrocław. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC w zakresie zarządzania nieruchomościami. Licencja PFRN w zakresie zarządzania nieruchomościami nr 27526.

min-licencja-zarzadcy-iwona-pragnaca-27526

Katarzyna Szymczak

Magister ekonomii o specjalności rachunkowość i doradztwo finansowe. Samodzielna księgowa certyfikat nr 65878 Ministerstwa Finansów. Od dziewięciu lat księgowa w branży wspólnot mieszkaniowych, m.in. na terenie miast: Wrocław, Złotoryja, Legnica. Posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC w zakresie zarządzania nieruchomościami. Licencja PFRN w zakresie zarządzania nieruchomościami nr 27527.

min-licencja-zarzadcy-katarzyna-alicja-szymczak-27527min-certyfikat-ksiegowy